Prodejna a poslechové studio opět otevřeno bez omezení. Možnost poslechu a porovnání jednotlivých komponentů.
Přejít na produktové menu

Hisense 100L5F Laser TV

Skutečně veliký obraz v kvalitě televizoru. Úhlopříčka 100" (254cm) Hisense 100L5F Laser TV

Pokud hledáte skutečně veliký obraz s kvalitou a výbavou televizoru, tak je již konečně dostupný výrobek který tyto požadavky splňuje.

V praxi se Laser TV skutečně chová jako televizor. Zákazník nedostává klasický projektor, i když přesně takto musíte zařízení instalovat, resp. přizpůsobovat vašim podmínkám, ale dostáváte TV přijímač bez klasické obrazovky. Nechybí mu skutečné tunery (příjem až ve 4K, takže včetně stanice NASA UHD), nechybí mu třeba přehrávání multimédií, aplikace IPTV/VoD či HbbTV. Menu nastavení je vysloveně „televizní“, doplněné o pár projektorových specialitek. Dálkový ovladač pochází od televizoru a nutná kabeláž ke zprovoznění je také televizorová. Připojíte pouze anténní nebo satelitní signál a jednoduše vše naladíte. Internetové připojení je možné přes LAN kabel nebo přes WiFi 

Ovládání je jednoduché a srozumitelné, rychlá odezva na dálkový ovladač. Menu je klasické jako u běžného televizoru a vše nastavíte během pár chvilek. Díky této nové Laser TV se skutečně cítíte jako v kině, obraz Vás svou velikostí pohltí. I když tato Laser TV má vestavěný reproduktory doporučily by jsme spíše ještě doplnit kvalitní ozvučení. Tím by jste získali doma atmosféru nejenom obrazovou, ale i zvukovou.