Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

Koncové zesilovače

Marantz AMP-10

177 990 Kč

Referenční 16kanálový zesilovač s výkonem 200 W na kanál. Ve spojení s AV 10 vytvoříte domácí kino elitní úrovně. Marantz HDAM, zesilovač s proudovou zpětnou vazbou a symetrický linkový vstup.

 

Bezkonkurenční Výkon

Poutavá prostorovost, vřelý a bohatý tón, mimořádné detaily a realistická dynamika jsou legendárními charakteristickými znaky zvuku Marantz.

Technologický Leader

AMP 10 je zkonstruován s využitím nejlepších technologií ve své třídě, které umožňují mimořádný výkon, vysoký počet kanálů a dynamický, bohatý a teplý zvuk, kterým je společnost Marantz proslulá.

Vynikající Design

AMP 10 je moderním vyjádřením nadčasových designových principů a je vybaven ikonickým měřičem hlasitosti Marantz s průzorem, prvotřídními materiály a decentními bočními světly, která osvětlují přední panel.

Dokonalý Výkon

V Marantz vyvinuli vlastní zesilovače třídy D a zdokonalili vlastní technologii HDAM-SA2, aby u vás doma vytvořili ten nejúžasnější možný zážitek jako v kině.

Přizpůsobitelnost

Promyšlené možnosti připojení a volitelné režimy zesilovače vám umožní vytvořit si AMP 10 podle svých představ.

Silný

AMP 10 vám nabízí 16 kanálů s velkolepým výkonem a jemnými nuancemi.

 

Vstupy analogové:16x RCA & 16x XLRReproduktorové terminály:masivní zlacenéPočet zesílených kanálů:16Možnost spojení do můstku:AnoVýstupní výkon na kanál :200 W / 8 ohm & 400 W / 4 ohmVýstupní výkon na kanál v můstku:400 W / 8 ohmProvozní režimy:standardní / bi-amp / BTLŠasi:poměděnéRozměry (Š x V x H):44,2 x 18,8 x 48,8 cmVáha:19,8 kg


zobrazit více


Katalog