Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

5 kanálů

Marantz NR1510 stříbrný

12 990 Kč
skladem

 

Ultra-štíhlý 5,2-kanálový AV přijímač s online streamováním hudby

Zažijte výjimečný zvukový výkon díky štíhlému přístroji Marantz NR1510 5.2ch 4K Ultra HD AV přijímač. V polovině výšky tradičního AV přijímače je NR1510 vybaven nejnovějším připojením HDMI a poskytuje prostorový zvuk s vysokým rozlišením z Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio. Streamujte hudbu z populárních online zdrojů a ovládejte NR1510 s kompatibilitou hlasového ovládání přes Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri. Šest HDMI vstupů - včetně jednoho na předním panelu - podporuje nejnovější formátování videa a obrazu a přenos eARC vylepšeného zvuku.
 
 
Klíčové vlastnosti

 • Tenký profil, který je polovinou výšky tradičního AV přijímače, poskytuje výjimečný výkon a nejhudičtější zvuk
 • 5kanálový diskrétní výkonový zesilovač, 85 W na kanál
 • 6 HDMI vstupů s plnou podporou HDCP 2.3
 • Podporuje Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG), eARC a ALLM pro vylepšený obraz a zvuk
 • Průchozí průchod 4K / 60 Hz, barevné rozlišení 4: 4: 4, HDR10 a BT.2020
 • Podpora prostorového formátu pro Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio
 • Dekódování bezeztrátových souborů ALAC, FLAC a WAV až do 24 bitů / 192 kHz pro poslech ve vysokém rozlišení
 • HEOS Vestavěný pro streamování ve více místnostech, streamování hudby a hlasové ovládání
 • Vestavěné Wi-Fi s podporou dvou pásem 2,4 GHz / 5 GHz (duální anténa)
 • Podporuje všechny hlavní agenty hlasového ovládání a streamingové služby
 • Integrovaný phono vstup pro přímé připojení gramofonu


 
Tenký profil

Vychutnejte si nejlepší hudební výkon z kompaktního, tenkého šasí. Marantz NR1510 dosahuje poloviční výšky než tradiční AV přijímač, a dodává tak hudební zvuk, který je synonymem pro Marantz.

  

 
Výkonný 5kanálový diskrétní zesilovač

Díky vysoce výkonné sekci diskrétního výkonového zesilovače si můžete vychutnat zvýšený zvuk pro filmy a hudbu se stejným výkonem na všech pěti kanálech (85 W na kanál) s nízkoimpedančním pohonem pro vynikající ovládání reproduktorů.

Nejhudebnější zvuk

Rozsáhle vyladěné zvukovými mistry Marantze, aby poskytovali vynikající zvukový podpis. Žádná komponenta neopouští ruce zvukových mistrů Marantze, dokud neprochází přísným testováním. Obalte se s nejhudebnějším zvukem z jakéhokoli zdroje.

  

 
Připojení, streamování a poslech v několika místnostech

Streamujte nejoblíbenější hudební služby - jako Spotify, Deezer, Tidal a mnoho dalších - prostřednictvím Bluetooth, AirPlay 2 nebo aplikace HEOS. 

Využijte HEOS Vestavěný streamování v několika místnostech nebo technologii AirPlay 2 a vychutnejte si oblíbenou hudbu v jakékoli místnosti vašeho domova pro bezdrátový zážitek z celého domácího zvuku. Přehrajte stejnou píseň v každé místnosti nebo vyberte jinou píseň v každé propojené místnosti - volba je na vás.

  

 
Podporuje hlavní agenty hlasového ovládání

Užijte si snadné ovládání hlasem a úplnou flexibilitu od předních hlasových agentů a vestavěného systému HEOS. Vyslovte příkazy s Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri. Požádejte o přehrání své oblíbené hudby, zvýšení hlasitosti, přeskočení na další skladbu, přepínání vstupů a další. Přepínejte mezi hlasovými agenty nebo si vyberte oblíbeného k použití - volba je na vás. Funkčnost se liší podle hlasového agenta.

 
AirPlay 2 + Apple Siri Voice Control

Streamujte zvuk ze svých oblíbených hudebních služeb, jako jsou Apple Music a Spotify, nebo sledujte videa ze služeb, jako jsou YouTube a Netflix, na jakémkoli iPhone, iPad, Mac nebo Apple TV a poslouchejte zvuk dokonale synchronizovaný s reproduktory ze zdrojů AirPlay 2. 

U zvuku ve více místnostech můžete bezdrátově streamovat obsah na více zařízení kompatibilních s technologií AirPlay 2 současně se zlepšenou vyrovnávací pamětí zvuku, aby bylo zajištěno plynulé přehrávání zvuku. AirPlay 2 poskytuje ovládání a seskupování kompatibilních zvukových zařízení v aplikaci Apple Music nebo Home. Používejte aplikaci AirPlay 2 v aplikaci nebo pomocí hlasu přes Siri. 
 

 

 
Amazon Alexa Voice Control

Pomocí tohoto hlasu můžete streamovat své oblíbené hudební služby do tohoto zabudovaného zařízení HEOS. Požádejte Alexu, aby přehrával hudbu z Tidal, Spotify, Amazon Music a mnohem více. Přepínejte mezi vstupy (Blu-ray, DVD, Media Player atd.), Zvyšte nebo snižte hlasitost, pozastavte, ztlumte a přehrajte další skladbu - vše hlasem. 

S HEOS a Alexa můžete streamovat tento produkt a jakýkoli jiný produkt s vestavěným HEOS. 

Hlasové ovládání Google Assistant

Zeptejte se své domovské stránky Google, aplikace Google nebo jiných zařízení s integrovaným pomocníkem Google na ovládání obsahu v prostředí poslechu. Spusťte hudbu v aplikaci HEOS a poté požádejte pomocníka Google o ovládání hlasitosti, přehrávání, pozastavení, přeskakování skladeb a další. 

Vestavěné bezdrátové připojení Wi-Fi a Bluetooth s duálními diverzitními anténami

 

Díky anténám s duální rozmanitostí vám NR1510 umožňuje bezdrátově streamovat vaše oblíbené zvukové stopy přes Wi-Fi a Bluetooth. Anténní systém s duální diverzitou zajišťuje stabilní vysílání i v přetížených městských prostředích a funkce Wi-Fi je vybavena technologií 2,4 GHz (11b / g / n), 5GHz (11a / n) pro kompatibilitu s nejširším spektrem inteligentních zařízení. NR1510 nabízí rychlé a snadné nastavení chráněné Wi-Fi tlačítkem a snadné sdílení iOS Wi-Fi.

Podpora Hi-Res Audio

Vychutnejte si hudbu přesně tak, jak zamýšlel. NR1510 dekóduje zvukové soubory ALAC, FLAC a WAV s vysokým rozlišením až do 24 bitů / 192 kHz, stejně jako stopy DSD 2,8 MHz a 5,6 MHz (audiofilský formát SACD). Poslouchejte hudbu přes port USB na předním panelu nebo přes síťové zdroje.

  

 
Integrovaný phono vstup

 

Snadno připojte svůj analogový gramofon k přijímači a užívejte si čistého zvuku z každé nahrávky ve své vinylové kolekci.

 
Marantz AVR Remote App

Aplikace Marantz AVR Remote pro iOS a Android poskytuje úplnou kontrolu nad nejnovějšími síťovými AV přijímači Marantz. Slouží k zapnutí / vypnutí, nastavení hlasitosti, vstupu a nastavení nebo k okamžitému přepnutí do aplikace HEOS.

  

 
Nejnovější připojení HDMI

Zahrnuje šest vstupů HDMI - s jedním vstupem HDMI na předním panelu pro rychlé připojení - každý z nich podporuje video HDCP 2.3, 4K Ultra HD 60 Hz, dílčí vzorkování Pure Color 4: 4: 4, Dolby Vision, HLG, vysoký dynamický rozsah (HDR10) ) a průchod videa 21: 9, 3D a BT.2020. eARC (Enhanced Audio Return Channel) podporuje přenos Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio z vašich televizních aplikací pomocí jediného připojení HDMI pro nejjednodušší nastavení. 

Vstupy HDMI se automaticky přejmenují na informace poskytované zdrojem, jsou-li k dispozici.

 
Automatický režim nízké latence pro Xbox One

Režim Automaticky nízká latence (ALLM) zajišťuje uživatelům Xbox One při hraní s citlivými a pohlcujícími herními zážitky, když jsou připojeni k vybraným modelům TV, které také podporují ALLM.

Snadné nastavení, snadné použití

NR1510 je vybaven vodorovnou řadou barevně označených prémiových reproduktorových terminálů se sadou odpovídajících kabelových štítků, které jsou součástí dodávky, aby bylo zajištěno správné připojení. Zahrnutý Setup Assistant nabízí jasný, grafický směr na obrazovce a Průvodce rychlým startem zajišťuje optimální nastavení pro jakoukoli konfiguraci.

  

 
Výstupy duálního subwooferu

Podporuje duální subwoofery pro rovnoměrnou nízkofrekvenční basovou odezvu ve vašem poslechovém prostředí. Vychutnejte si přesné basy bez slyšitelných vrcholů nebo poklesů bez ohledu na to, kam umístíte subwoofer.

 
Smart TV připojení

Snadno ovládejte přijímač pomocí dálkového ovladače Smart TV pomocí funkce HDMI CEC spojené s vaším inteligentním televizorem. Jednoduše nastavte „HDMI Control“ na ON v přijímači, poté nastavte „Smart Menu“ na ON a začněte ovládat NR1510 pomocí dálkového ovladače televizoru. Domovská obrazovka Smart Menu umožňuje rychlý přístup k výběru zdroje a režimu surround, nabídky nastavení AVR a čtyř inteligentních výběrů.

  

 
Audyssey MultEQ pro jednoduché nastavení a kalibraci místnosti

Optimalizujte svůj zvukový zážitek s Audyssey MultEQ, Dynamic Volume a Dynamic EQ pro bezproblémové nastavení prostředí pro poslech. S dodaným měřicím mikrofonem analyzuje MultEQ každý výstup reproduktoru (včetně subwooferu) a generuje přesné digitální filtry, které optimalizují každý kanál pro správnou frekvenční a časovou odezvu. Použijte Audyssey Dynamic EQ k zajištění jasného dialogu a širokopásmové odezvy i při snížené úrovni hlasitosti, nebo Audyssey Dynamic Volume, abyste se vyhnuli otřesům a normalizovali hlasitost, když se obsah přepíná mezi reklamami, oznámeními a televizními programy.

 

 
Jednoduché funkce inteligentního výběru

 

Čtyři funkční tlačítka Smart Select na přiloženém dálkovém ovladači ukládají vaše preferované nastavení - včetně vstupu, hlasitosti a konfigurace Audyssey - pro konkrétní zdroje. Jediným stisknutím tlačítka se přijímač dokonale nakonfiguruje pro jakýkoli zdroj, od Blu-ray po TV set-top box, do vaší oblíbené internetové rozhlasové stanice a dalších.

 
Inteligentní režim ECO

Integrovaný režim ECO poskytuje úspory energie a ECO měřič na obrazovce. Pomocí přijímače v úsporném režimu snižte maximální výstupní výkon nebo přijímejte strategie nízkého příkonu napříč nastaveními. Ať tak či onak, kvalita zvuku, která definuje dokonalost Marantz, zůstává nezměněna.

 
Více než 65 let audiovizuálního dědictví

Nejhudebnější zvuk. Společnost Marantz byla založena v roce 1953 a má dlouhou a bohatou historii navrhování zvukových komponentů, které přijali milovníci hudby a kritičtí posluchači z celého světa. Protože Music Matters, NR1510 navazuje na dlouhou marantzskou tradici, která přináší nejlepší zážitek z poslechu hudby a kina ve své třídě.

 

Technické parametry

Zesilovač

Počet kanálů / koncových zesilovačů 5.2 / 5
Výstupní výkon - přední kanály 50 W + 50 W (8 Ω, 20 Hz - 20 kHz, 0,08 % THD)
60 W + 60 W (6 Ω, 1 kHz, 0,7 % THD)
Výstupní výkon - centr / efektové kanály 50 / 50 W + 50 W (8 Ω, 20 Hz - 20 kHz, 0,08 % THD)
60 / 60 W + 60 W (6 Ω, 1 kHz, 0,7 % THD)
Doporučená impedance reproduktorů 4 - 16 Ω
Odstup s/š 98 dB
Vstupy audio 3 x Linka
1 x Phono
1 x Digitál SPdif koaxiál
1 x Digitál SPdif optika TOSLink
1 x Bluetooth 
1 x USB A pro paměťová zařízení
1 x FM/AM tuner
Citlivost analog 130 mV Linka
2,5 mV Phono
Výstupy audio 5 x Repro
1 x Pre Front (L, P)
2 x Pre Subwoofer
1 x Sluchátka

Video konektivita

Video vstupy 5 + 1 přední HDMI
3 x analog video kompozitní signál
Video výstupy 1 x HDMI
1 x analog video kompozitní
Podpora HDMI video 4 K / 60 Hz
Dolby Vision, Hybrid Long Gama (HLG)
3 D
Protikopírovací ochrana HDCP 2.3
Zpětný zvukový kanál z TV e ARC

Prostorový zvuk 

DTS DTS HD Master, DTS NEO:6
Dolby Dolby True HD, Dolby ProLogic2
Stereo Multichannel Stereo
Zlepšení zvuku Compressed audio EnhancerMDAX2
Audyssey MultiEQ
Audyssey Dynamic EQ
Dynamic Volume

Tuner

VKV - FM, RDS 87,5 - 107,9 MHz
Citlivost 2,8 uV ( s/š 50 dB)
Odstup signál / šum - 70 dB mono (A)
- 67 dB stereo (A)
Zkreslení 0,7 % (1 kHz) mono
1,0 % (1 kHz) stereo
AM - SV 520 - 1710 kHz
Citlivost 18 uV
Počet předvoleb 56

It Síť a Funkce

Kabelové LAN
Bezdrátové Wi-Fi 2,4 / 5 GHz, dvě antény
WiFi WEP 64 bit, WEP 128 bit
WPA/WPA2-PSK (AES)
WPA/WPA2-PSK (TKIP)
BT protokol 4.1
Pásmo přenosu / dosah 2,4 GHz / 30 m
Podporovaný profil A2DP / AVRCP
Kodek SBC
Přenášené pásmo 20 Hz - 20 kHz (A2DP)
Podpora streamování AirPlay2
Multiroom technologie HEOS
Hlasové ovládání Amazon Alexa, Apple Siri, Google Assistant
Podporované streamovací formáty MP3 / WMA / AAC
FLAC / FLAC HD / ALAC / WAV - 24 bit / 192 kHz 
DSD 2,8 / 5,6 MHz
FLAC HD
Přehrávání bez mezer (FLAC, WAV, ALAC, DSD)
Podpora služeb Spotify Connect, Deezer, TIDAL, Napster, Soundcloud
Internetová rádia Tuneln

Všeobecné

APP pro mobilní zařízení Android / iOS
Příkon jmenovitý / klidový / st.by 210 W / 25 (35) W - 0,2 W
Rozměry (š × v × h) 440 x 105 x 378 mm (max)
Hmotnost 8,2 kg
Příslušenství Napájecí kabel
VKV FM náhražková anténa
AM smyčková anténa
Kalibrační mikrofon se stojánkem
Dálkové ovládání RC040SR s bateriemi
BT / WiFi anténky
Návod

zobrazit více

Katalog