Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

Sestavy 5.1.2 Dolby Atmos

Reference Cinema System s DOLBY ATMOS 5.0.4

29 990 Kč
skladem

Referenční kino systém Klipsch s vestavěným Dolby Atmos je kombinací žádané referenční řady Klipsch s technologií Dolby Atmos, přináší vám pohlcující a vícerozměrný systém domácího kina, který můžete spárovat s vybraným A/V přijímačem.

POVEDEJTE SVÉ FILMY, HUDBU A HRY DO NOVÝCH VÝŠEK

Vlastní technologie reproduktorů Klipsch jsou perfektní pro to, aby vám přinesly ten nejpůsobivější 360° poslechový zážitek Dolby Atmos®. Tento systém je ideální pro filmy, TV, hudbu a hraní her, nejenže distribuuje prostorový zvuk směrem k posluchači, ale referenční kinosystém také odráží zvuk od stropu pomocí samostatných kanálů pro elevaci, aby poskytoval pohlcující zážitek ze stropu Dolby Atmos®.

KOMPATIBILNÍ NEXT-GEN

I když uvažujete o upgradu svého televizoru, herní konzole nebo streamovacího účtu, referenční kinosystém s Dolby Atmos poskytuje neuvěřitelně pohlcující realistický 360° zvukový zážitek.

VESTAVNÉ VÝŠKOVÉ REPRODUKTORY

Každý z reproduktorů systému Reference Cinema System zahrnuje do svého designu vysoce výkonný kanál pro elevaci Dolby Atmos, což umožňuje obsáhnout zvukovou scénu.

90° X 90° TRACTRIX® HORN

Exkluzivní technologie Klipsch Tractrix horn a hliníkové výškové reproduktory poskytují impozantní špičkovou odezvu a větší rozšíření, vylepšené zobrazení a silnou dynamiku. Díky tomu vytváří Klipsch Reference Cinema System ten nejčistší a nejpřirozenější možný zvuk.

LINEAR TRAVEL SUSPENSION (LTS) HLINÍKOVÝ TWEETER

Lineární cestovní odpružení minimalizuje zkreslení, což poskytuje vylepšený a detailní výkon. Výškové reproduktory LTS jsou charakteristickým znakem produktů řady Klipsch Reference, díky čemuž jsou základním prvkem pro některé z nejlepších reproduktorů na světě.

SPUN COPPER IMG WOOFER

Basové reproduktory Injection Molded Graphite (IMG) jsou výjimečně lehké a zároveň pozoruhodně tuhé – poskytují pozoruhodně nízkou frekvenční odezvu s minimálním rozpadem kužele a zkreslením.

DESIGN DUAL-PORT

Konstrukce se dvěma porty poskytuje vylepšenou skříň a nízkofrekvenční odezvu pro působivý basový výkon ze všech komponent systému Klipsch Reference Cinema System.

KOMPAKTNÍ, MODERNÍ VZHLED

Kompaktní design systému Reference Cinema System poskytuje skutečný výkon domácího kina, aniž byste museli obětovat svůj vnitřní obytný prostor. Elegantní a stylová estetika s naprostou odolností, která má za následek bezproblémovou integraci do jakéhokoli interiéru.

 

Klíčové vlastnosti:

  • Realistický 360° zvukový zážitek
  • Vysoce výkonný elevační kanál Dolby Atmos
  • 90° X 90° Tractrix® Horn
  • Design se dvěma porty
  • Spun Copper IMG basové reproduktory
  • Výškové reproduktory s lineárním cestovním odpružením
  • Přidejte subwoofer Klipsch

zobrazit více

Katalog