Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

Sloupové

Polk audio Reserve R700

50 980 Kč
skladem

EISA

 

  • Uhlazený a Elegantní design
  • Splyne s každým interiérem
  • Lepší bas podle návrhu s novým Power Port 2.0
  • Příprava pro 3D zvuk pro většinu systému domácího kina (volitelně R900)

 

JAK ZNÍ TO LEPŠÍ

Život je pěkný. Pořídíte si lepší dům. Lepší nábytek. Lepší auto. Ale proč jste si doposud nepořídili lepší reprosoustavy?

Se svou nenápadnou elegancí má řada Reserve minimalistický design s univerzální přitažlivostí. Díky převzetí reproduktorů z vlajkových lodí Polk nabízí reprosoustavy výjimečný zvuk, který soupeří s konkurencí dvakrát tak drahou. Ponořte se do svých oblíbených hudebních nahrávek nebo každotýdenních filmových večerů s novými Polk Reserve.

Prstencový Vysokotónový Měnič Pinnacle s Vysokým Rozlišením

Více než 40 let inovací vysokotónových reproduktorů, navrhování a prototypování vedlo Polk Audio k vývoji nového 1" tweeteru Pinnacle typu Ring Radiator s vysokým rozlišením, který nabízí ultra čisté, zaostřené výšky bez nežádoucího zabarvení nebo zkreslení. Tweeter Pinnacle využívá jemně laděný zvukovod, který významně zlepšuje vyzařovací charakteristiku vysokofrekvenční energie, čímž zajišťuje široké poslechové místo, přičemž pečlivě zatlumená zadní komora pomáhá usměrnit jakékoliv nežádoucí rezonance. Certifikace Hi-Res potvrzuje, že tweeter Pinnacle je navržený pro poslech současné dvoukanálové hudby, stejně jako multikanálových 3D audio efektů ve filmech, sportu nebo soundtracích videoher.

Vlajková Membrána s Turbínovou Geometrií

Polk vyvinul membránu typu Turbine speciálně pro své vlajkové výrobky, aby zajistil přirozenou reprodukci středního pásma, na nějž je lidské ucho obzvláště citlivé. Membrána Turbine kombinuje charakteristické pěnové jádro Polk s odlévanou turbínovou geometrií, což významně vylepšuje přesnost a tlumení, aniž by se přidávala váha. Uslyšíte každý detail a zažijete hladký a jemný, detailní přednes středních tónů a nenásilný bas.

Power Port 2.0

Nový Polk Power Port 2.0 je nejnovější verzí naší úspěšné technologie Power Port. K pečlivě navržené geometrii Power Port, která zklidňuje proudění vzduchu, který opouští ozvučnici přes port, přidává X-Port několik uzavřených trubicových absorbérů, kterou jsou specificky naladěné na nachtěné rezonance ozvučnice a portu. Společně tyto dvě technologie vytváří Power Port 2.0 pro hladký a detailní přednes. V kombinaci s dvěma 8" woofery získáte hlasitější, čistší bas s minimalizovanou turbulencí a zkreslením portu.

Prémiové Ozvučnice Navržené pro Lepší Výkon

Polk věří, že ozvučnice by měly být krásné a přidávat k reprodukci co nejméně. Ozvučnice Polk Reserve, vnitřní vzpěry a interní ozvučnice jsou pečlivě navržené pro minimalizaci nechtěného stojatého vlnění a eliminaci nechtěných rezonancí. Návrh za pomoci Laserového Dopplerova Vibrometru (LDV), technika bodových vzpěr kabinetu a vnitřní oddělené ozvučnice s novým systémem Cabinet Resonance Control (CRC) eliminují nechtěné rezonance panelů. Výsledkem je kabinet, který pevně drží pole reproduktorů, zatímco ty věrně reprodukují nahrávky.

Kompatibilní Výškový Modul

Tyto reprosoustavy lze použít jako přední kanály jakéhokoliv domácího kina, stejně jako boční a/nebo zadní efektové kanály. Pro přidání podmanivého výškového zvuku je k dispozici kompatibilní modul Reserve R900 (R900 se prodává samostatně).

Výkon pro Vysoké Rozlišení

Váš zvuk je jen tak dobrý jako jeho zdroj. S certifikací Hi-Res Audio nabízí Polk Reserve R700 čistý a detailní přednes vysokých tónů. Ženské vokály jsou obzvláště hladké a nezabarvené. Navíc podpora minimálně 40kHz zajišťuje perfektní reprodukci nejnovějších Hi-Res audio záznamů s vylepšeným zvukovým rozsahem.

 

Vysokotónový reproduktor:1" Ring Radiator

Středotónový reproduktor:6 ½” Turbínová membrána

Basový reproduktor:2x 8" Basové Reproduktory

Frekvenční rozsah (-3 dB):38 - 37 000 Hz

Citlivost (2,83 V / m):88 dB

Impedance :3,6 ohm

Přechodová frekvence:350 / 2 700 Hz

Rozměry (š x v x h):320.7 x 1143.8 x 428.3 mm

Váha (kus):35,9 kg


zobrazit více

Katalog