Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

Stereo zesilovače

Marantz Model 50 černý

41 990 Kč
skladem

PRÉMIOVÝ INTEGROVANÝ STEREO ZESILOVAČ SE 70W A ZAKÁZKOVÝM HDAM

MODEL 50 je ideální integrovaný zesilovač. Díky výkonu 70 W na kanál s jedinečnou proudovou zpětnou vazbou Marantz a obvodům HDAM SA-3 pohání MODEL 50 reproduktory s naprostou kontrolou.

Teplý, bohatý a prostorný zvuk. Elegantní na pohled. Řada Marantz 50 představuje dokonalou rovnováhu mezi nadčasovostí a moderností.

Vývoj trvající 70 let

 

Výkonný A Přesný Zesilovač Třídy A/B

I obtížně ovladatelné reproduktory budou hrát bez námahy díky vysokoproudovému zesilovači se dvěma tranzistory v modelu MODEL 50.

Šest Analogových Vstupů

MODEL 50 má k dispozici celou řadu analogových vstupů, takže může přijímat zvuk z nesčetných zdrojových komponentů a obsahuje vylepšené konektory pro vstupy CD a phono.

MM Phono

Vestavěný gramofonový stupeň pro přenosky s pohyblivým magnetem je dokonale vyladěný, aby odhalil detaily na vinylu, o kterých jste neměli tušení.

Stereofonní Pre-Amp Výstupy

MODEL 50 roste s vámi. Stereofonní výstupy předzesilovače využívají diskrétní konstrukci HDAM s externím zesílením.

 

Výkonný a Přitom Přesný

Díky precizně zkonstruovanému zesilovači třídy A/B bude MODEL 50 řídit vaše reproduktory s autoritou a zároveň odhalí detaily, o kterých jste neměli tušení.

Analogová Čistota a Jednoduchost

Při konstrukci modelu MODEL 50 je prvořadý analogový přístup. Rozhodnutí vyloučit digitální zvuk zajišťuje zcela intuitivní ovládání a eliminuje riziko rušení složitými digitálními obvody.

Nádherný Styl

Model MODEL 50 byl navržen tak, aby byl moderní, ale zároveň nadčasový. Charakteristické estetické prvky, jako je symetrie, hřejivost a hmatové uspokojení, posouvají hranice designu zvukových zařízení, ale vždy vzdávají hold ikonám minulosti Marantz.

 

OBJEVTE DETAILY MODEL 50

  • Ikonický displej s průzorem nabízí snadno čitelnou úroveň hlasitosti na dálku.
  • Připojte až dva různé páry reproduktorů a vyberte, který pár bude hrát, výběrem možnosti A nebo B. Nebo přehrávejte všechny čtyři najednou výběrem možnosti A+B. Tato funkce umožňuje snadno volit mezi oblíbenými reproduktory nebo přehrávat reproduktory v druhé místnosti.
  • Přední ovládací plocha je odborně opracovaná a hliníková povrchová úprava přispívá k robustnosti zesilovače.
  • Mimořádně přesné elektronické řízení hlasitosti maximalizuje dynamický rozsah, minimalizuje šum a udržuje vynikající přizpůsobení kanálů. Hmotnost a hladký chod jsou přímým výsledkem prvotřídních materiálů a konstrukce.
  • Sluchátkový výstup modelu MODEL 50 je speciálně navržen s použitím plně diskrétních obvodů HDAM SA-2, které zajišťují, že zvuk ve sluchátkách bude stejně teplý, prostorný a čistý, jako byste očekávali od svých reproduktorů.
  • Vstupní terminály pro gramofony a CD jsou naddimenzované a mimořádně kvalitní, aby byl zajištěn dokonalý přenos signálu ze zdrojových komponentů a aby vyhovovaly naddimenzovaným konektorům RCA, které se nacházejí na některých propojovacích kabelech.
  • Společnost Marantz zkonstruovala vlastní reproduktorové svorky, které zajišťují dokonalé připojení a poskytují ochranu proti náhodnému zkratu.
  • MODEL 50 má vždy zapnuté výstupy předzesilovače, což usnadňuje připojení druhého výkonového zesilovače pro bi-amping nebo pokud jednoduše potřebujete větší výkon.
  • Přidání subwooferu do stereofonního systému bývalo složité. MODEL 50 nabízí výstup, díky kterému je přidání dalších basů do systému jednoduchým procesem v jednom kroku.
  • Vstup Power Amp obchází ovládání hlasitosti a umožňuje pohodlně používat vysoce kvalitní zesilovač v modelu MODEL 50 se zdrojovým komponentem s proměnlivým výstupem, prostorovým receiverem nebo procesorem v systému domácího kina.

 

Výstupní výkon: 70 W / 8 ohm a 100 W / 4 ohm
Frekvenční rozsah: 5 - 100 000 Hz
Celkové harmonické zkreslení: 0,02%
Činitel tlumení: 100
Odstup signál / šum: 116 dB
Tónové korekce: +/- 10 dB při 50 Hz (basy) a 15 kHz (výšky)
Audio vstupy: 7x (1x phono / 5x linkový / 1x main-in)
Audio výstupy: 1x pre-out / 1x subwoofer / 1x linkový
Phono modul: Marantz Musical
Napájecí transformátor: toroidní
Symetrické uspořádání obvodů: ano
HDAM verze: SA3 + SA2
Spotřeba energie: 220 W
Rozměry (Š x H x V): 44,2 x 43,1 x 13 cm
Váha : 14,2 kg

zobrazit více

Katalog