Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

Subwoofer

SVS SB-3000 Pro (bílý klavírní lak)

41 990 Kč
skladem

Referenční výkon subwooferu dosáhl nových minim.

Neslýchaný referenční výkon subwooferu za cenu a také pro jeho kompaktní velikost odlišuje subwoofer SB-3000 od všeho dostupného. Sofistikovaný 800 W RMS, 2 500+ W špičkový výkon DSP zesilovač Sledge STA-800D2, inovativní nový 13palcový high-excursion SVS driver a optimalizovaný utěsněný design kabinetu převezmou kontrolu nad místností s hlubšími basy a vyšší výstupní úrovní, než je obvyklé. možné z relativně kompaktního subwooferu. Ideální řešení pro referenční basy v audiofilských hudebních systémech nebo domácích kinech, SB-3000 nastavuje všechny výkonnostní standardy za svou cenu a nechává se chvět větší a dražší subwoofery.

 

Zcela nový první 13palcový High-Excursion SVS ovladač – Železná pěst uvnitř sametové rukavice.

Zcela nový 13palcový ovladač SVS poskytuje působivé úrovně nízkofrekvenčního výstupu a zároveň udržuje ostrou rychlost v přechodových jevech zastavením a rozjezdem na desetník s naprostou přesností. Hliníkový odvětrávaný kužel s výjimečným poměrem tuhosti k hmotnosti a patentovaný vstřikovaný okraj pro extrémní exkurze zajišťují bezchybný pístový pohyb pro přesné ovládání a přesnost.

Plochá kmitací cívka s děleným větrem v sestavě motoru poskytuje výkon bez námahy na vyžádání při nejvyšších úrovních výchylek, přičemž snižuje hmotnost a zlepšuje celkovou efektivitu měniče. Výsledkem je výstup otřásající místností s úžasně přesnou odezvou, když to hudba, film nebo jiný obsah nejvíce vyžaduje.

Sestava motoru s duálním feritovým magnetem vážící téměř 25 liber generuje obrovské množství proudu, aby vytvořila extrémní výchylky měniče s přesným ovládáním pro nejhlubší, nejpřesnější a autoritativní basy, jaké lze u 13palcového měniče dosáhnout.

Lehký a pevný hliníkový odvětrávaný kužel s protiprachovou čepičkou z kompozitních vláken generuje masivní výstup s naprosto přesnou frekvenční odezvou.

Parabolický prostor s dlouhou vzdáleností a patentované vstřikované těsnění zajišťují dlouhou životnost a umožňují extrémní výchylky pro basy energizující místnost.

 

Zesilovač Sledge STA-800D2 – Masivní výkon s přesným ovládáním.

Zesilovač Sledge STA-800D2, konzervativně hodnocený na 800 wattů RMS, 2 500+ wattů špičkový výkon, maximalizuje plný potenciál 13palcového měniče s výkonem bez námahy a absolutní kontrolou. Inovativní design kombinuje účinnost zesilovače třídy D se schopností přenášet obrovské množství proudu prostřednictvím plně diskrétních MOSFETů pro vynikající výkon subwooferu v reálném světě na všech úrovních měniče.

Vysoký proudový výstup plně diskrétních MOSFETů s účinností zesilovače třídy D umožňuje zesilovači Sledge STA-800D2 přenášet obrovské množství proudu přes plně diskrétní MOSFETy, což umožňuje obrovský výstup s chirurgickou přesností.

Sofistikovaný 50MHz analogový zvuk DSP s vysokým rozlišením je nejpokročilejší digitální procesor, jaký byl kdy použit v subwooferu, a zachovává maximální přesnost a nedotčenou kvalitu zvuku prostřednictvím pokročilého ladění v místnosti, optimalizovaných křivek frekvenční odezvy, výkonných ovládacích prvků DSP a dalších.

 

Aplikace pro chytré telefony SB-3000 – vůbec nejjednodušší způsob správy subwooferu DSP a ovládání.

Aplikace pro subwoofer řady 3000 je nejpohodlnější způsob, jak ovládat hlasitost, přistupovat k více funkcím DSP a programovat vlastní předvolby pro ladění jedním dotykem optimalizované pro hudbu, filmy, hraní her a další. Upravte dělicí frekvence, třípásmový parametrický ekvalizér, polaritu, zesílení místnosti a další, vše ze svého oblíbeného sedadla.

Aplikace SVS pro subwoofer také umožňuje pokročilé přizpůsobení, takže můžete subwoofer pojmenovat pro snadné přepínání předvoleb, zvolit pohotovostní režim subwooferu a resetovat subwoofer na tovární nastavení. Připojení Bluetooth umožňuje plné ovládání, i když je subwoofer mimo dohled, a obousměrná zpětná vazba ukazuje úpravy v reálném čase na rozhraní aplikace i subwooferu na zadním panelu.

Lze uložit 3 vlastní předvolby pro filmy, hudbu a další, takže máte ladění jedním dotykem optimalizované pro vaše preference poslechu.

Dvousměrná zpětná vazba zobrazuje aktualizace v reálném čase jak v aplikaci, tak v rozhraní subwooferu na zadním panelu.

Připojuje se přes Bluetooth pro pohodlné ovládání, i když je subwoofer v nedohlednu.

3pásmový parametrický ekvalizér umožňuje přesné nastavení strmosti frekvence a faktoru Q až na úroveň jednoho Hz se čtyřmi různými strmostmi, takže uživatelé mohou zlepšit výkon odstraněním špiček, nul a dalších problémů v místnosti.

 

Technické parametry

 
Barva bílý klavírní lak
Typ Aktivní, uzavřený
Frekvenční odezva 18-270Hz ±3 dB
Výkon (RMS/MAX.) 800/2500 W
Rozměry (šířka x výška x hloubka) 390 x 400 x 400 mm
Hmotnost 25 kg
 

zobrazit více

Katalog