Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

5 kanálů

Onkyo TX-SR3100 DAB

11 990 Kč
skladem

Prakticky pohlcující

Při přehrávání jakéhokoli formátu Dolby umožňuje zapojení Dolby Atmos Height Virtualizer pohlcující zážitek z poslechu a vytváří virtuální prostorový a výškový efekt z tradičních rozložení reproduktorů bez použití dalších prostorových nebo výškových reproduktorů. Zvuky, které by měly přicházet z výšky a z dálky, budou znít, jako by skutečně byly.

 

Slyšet každý šepot

Zdůrazněte dialogy a vokály pomocí technologie Vocal Enhancer TX-SR3100. Přidáním středového prvku do předního levého a pravého předního reproduktoru vám umožní jasněji zachytit konverzaci během akčních scén s hlasitými výbuchy nebo tichými okamžiky v opojných dramatech – bez ohledu na to, kde je nastavena hlasitost.

 

Poslouchejte hudební nuance

Náš režim poslechu Music Optimizer DSP rekonstruuje data, která mohou být ztracena při komprimaci zvukových souborů (což se může stát u formátů WMA, AAC a MP3). Tato technologie vrací zvukovým souborům jejich původní bezeztrátovou kvalitu vytvořením nových signálů pro obnovení drobných detailů vynechaných během procesu komprese.

 

 

8K/4K Ultra HD poskytuje super pohlcující zážitek ze sledování s 2x horizontálním a vertikálním rozlišením 4K a 4x větším počtem pixelů.

 

 

Jakýkoli zvuk přehrávaný na vašem telefonu, tabletu nebo PC aplikaci lze streamovat do přijímače pomocí bezdrátové technologie Bluetooth. Jakmile se přijímač spáruje s vaším zařízením a zapamatuje si jej, spustí automaticky přehrávání, kdykoli detekuje příchozí audio stream Bluetooth.

 

 

S režimem Klipsch Optimize Mode bez problémů integrujte reproduktory Klipsch Reference a Reference Premiere s vaším Onkyo AV receiverem. Jednoduše vyberte model reproduktorů, které budete používat pro každý jednotlivý kanál, a automaticky se použije optimalizované nastavení výhybky.

 

Počet kanálů 5.2
  Výkon (W) 5 x 135
  Audioformáty Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio
  Upscaling 4K
  Tuner AM / FM s RDS •/• 30 předvoleb
  USB konektor • Power
  Ethernet -
  HDMI vstup/výstup 4/1
  HDMI 2.0 • 2.1a
  Analog vstup/výstup 3 / 1 Zone B
  Digitál vstup/výstup 2 / -
  Kalibrace mikrofonem
  Rozměry (š x v x h) (mm) 435 x 168 x 326.5
  Hmotnost (kg) 8

zobrazit více

Katalog