Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

9 kanálů

Onkyo TX-RZ50

Dárek zdarma Audioquest kvalitní HDMI kabel 1,5m
36 990 Kč
skladem

 

Uvolněte zážitek z IMAX® Enhanced

IMAX Enhanced využívá technologii DTS:X® optimalizovanou pro charakteristický zážitek IMAX a reprodukuje plný dynamický rozsah divadelních mixů IMAX. IMAX Mode poskytuje obsah lMAX Enhanced tak, jak to tvůrci filmu zamýšleli.

THX® Certified Vyberte zvuk jako v kině

Zažijte stejnou referenční hlasitost jako v komerčním kině v místnostech, kde je vzdálenost plátna k sedadlu asi 3,5 m. Certifikovaní přijímače musí absolvovat 2000 testů v 75 kategoriích.

Vítejte v 8K Ultra HD s nejnovějším HDMI®

Funkce definované v HDMI 2.1 umožňují průchod 8K/60p na kompatibilní displej. Formáty HDR10 a HLG, HDR10+ a Dolby Vision™ optimalizují jas, kontrast a barvu snímek po snímku. Všechny konektory HDMI podporují HDCP 2.3, zatímco eARC na hlavním výstupu předává vícekanálový zvuk (včetně Dolby Atmos® nebo DTS:X) z TV do AVR pro dekódování a zesílení. QMS (Quick Media Switching) snižuje zatemnění obrazovky při přepínání zdrojů HDMI.

Poznámka: Funkce definované v HDMI 2.1 jsou podporovány na HDMI vstupech 1–6, Main Out a Sub/Zone 2 Out ve výstupu Sub Mode.

Zažijte hru bez zpoždění

Transformujte virtuální světy pomocí 3D zvuku a získejte konkurenční výhodu se zcela novými funkcemi HDMI pro hráče. VRR (Variable Refresh Rate), ALLM (Auto Low Latency Mode) a QFT (Quick Frame Transport) eliminují zpoždění, zadrhávání a trhání snímků pro plynulejší a citlivější hru.

Poznámka: Funkce podporované na vstupech HDMI 1–6, Main Out a Sub/Zone 2 Out ve výstupu Sub Mode.

Dolby Atmos a DTS:X

Formáty Dolby Atmos a DTS:X mapují původ zvuku tak, jak je vnímán v reálném životě, a přenášejí je kolem vašeho publika pro strhující zážitek ze zábavy. Vychutnejte si 3D zvuk prostřednictvím rozložení 5.2.4 nebo 7.2.2 nebo připojte stereo zesilovač a rozšiřte jej na 7.2.4 kanály. Znovu objevte klasické tituly prostřednictvím systému s podporou výšky s Dolby Surround® a DTS® Neural:X. Tyto technologie analyzují starší zvukové stopy pro prostorové podněty a upmixují pro pohlcující 3D přehrávání.

Virtualizér výšky Dolby Atmos

Dolby Atmos Height Virtualizer vylepšuje formáty Dolby® pro ještě více pohlcující zážitek. Vytváří virtuální prostorové a výškové efekty pomocí tradičního rozložení reproduktorů.

Exkluzivní vylepšení pro čistý zvuk

HDMI deska má krátké signálové cesty a dobře zpracované uzemnění, které potlačuje šum. Deska SoC je izolována od audio obvodů, což snižuje rušení. Zesílené napájecí vedení a vylepšené uzemnění výkonového zesilovače s měděnou sběrnicí snižují šum obvodu pro silný, čistý a detailní zvuk.

SMART AV Receiver™ zábava pro více místností

SMART AV přijímač je srdcem vašeho systému domácí zábavy. Získejte přístup ke streamovanému obsahu z Amazon Music HD*, Spotify®, TIDAL, Deezer a TuneIn a sdílejte zvuk jako součást systému pro více místností prostřednictvím Works with Sonos, vestavěného Chromecastu, AirPlay 2 a DTS Play-Fi®.

*Amazon Music HD je podporována prostřednictvím DTS Play-Fi.

Spolupracuje s Sonos

Přidejte tento přijímač do svého domácího zvukového systému Sonos pouhým spárováním se Sonos Connect nebo Portem*. AVR se propojuje s ekosystémem Sonos, mění vstupy a reaguje na příkazy hlasitosti z aplikace Sonos*.

*Sonos Connect a Port se prodávají samostatně. Je podporováno připojení 1–3 zařízení Sonos. Aplikace Sonos je k dispozici zdarma pro kompatibilní zařízení iPad, iPhone a Android™ v App Store a Google Play Store.

Chromecast vestavěný™ spolupracuje s Ok Google

Streamujte hudbu ze smartphonu, notebooku nebo PC do přijímače přes vestavěný Chromecast a ovládejte přehrávání z aplikací podporujících Chromecast z iPhonu, iPadu, telefonu nebo tabletu Android™, Mac nebo Windows® PC nebo Chromebook™. 

 

Spolupracuje s Alexou

Použijte svůj hlas k ovládání AVR vydáváním příkazů prostřednictvím zařízení Alexa. Ať už chcete poslouchat hudbu, rozhlasové stanice nebo podcasty, stačí se zeptat. Podporuje také multi-room hudbu* přehrávanou na více zařízeních.

*Hudba ve více místnostech může vyžadovat aktualizaci firmwaru.

Připojte reproduktory pro aktivní zvuk ve více místnostech

Napájené výstupy zóny 2 a zóny 3 propojují pasivní reproduktory ve dvou dalších místnostech s 5,2kanálovým reproduktorovým systémem ve vašem hlavním poslechovém prostoru. Spolu s MAIN, Zone 2 a Zone 3 DAC podporují D/A audio přehrávání (včetně HDMI, SPDIF a NET) ve třech místnostech. Můžete synchronizovat stejnou skladbu nebo přehrávat různé skladby v každé místnosti pomocí Onkyo Controller pro správu vaší zábavy.

Poznámka: Zóna 3 podporuje pouze analog/NET. Zóna 2 Zvuk HDMI dostupný přes vstupy 1–3. HDMI a SPDIF podporují pouze PCM.

5 GHz/2,4 GHz Wi-Fi® podporuje standard 802.11ac

Izolovaný 1,8 GHz čtyřjádrový SoC provádí více úloh zpracování najednou. Rozvíjí síťové funkce a podporuje standard 802.11ac (2x2 MIMO) pro stabilní streamování zvuku ve více místnostech.

Poznámka: Některé země nebo oblasti mají předpisy, které ovlivňují sílu bezdrátového signálu a používání kanálů Wi-Fi.

Obousměrná bezdrátová technologie Bluetooth®

Odesílejte nebo přijímejte zvuk prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth. Streamujte ze svého notebooku, digitálního audio přehrávače nebo mobilu do přijímače přes SBC nebo AAC, nebo sdílejte to, co hraje v hlavní zóně*, do páru bezdrátových sluchátek pomocí kodeků SBC, aptX™ nebo aptX HD.

*Zvuk přes vestavěný Chromecast a funkce Works with Alexa s výjimkou.

Pohodlná zóna 2 a zóna B pre-/line-out

RCA pre-/line-out má dva režimy: Zóna 2 podporuje připojení aktivních reproduktorů nebo hi-fi systému a může synchronizovat D/A zvuk v MAIN a zóně 2 nebo přehrávat v každém jiný zdroj. Zóna B přehrává HLAVNÍ zvuk prostřednictvím kompatibilních bezdrátových sluchátek přes připojený dok pro sluchátka.

Poznámka: Režim zóny 2 podporuje zvuk HDMI přes vstupy 1–3. SPDIF a HDMI podporují pouze PCM. Režim zóny B je pouze na úrovni linky a podporuje kódované nebo PCM signály (všechny vstupy) v MAIN a zóně B.

Korekce místnosti Dirac Live®

Dirac Live analyzuje váš audio systém a poslechové prostředí zkoumáním akustických dat naměřených pomocí nastavovacího mikrofonu. Opravuje aspekty časování i amplitudy zabarvení zvuku pomocí korekčního filtru se smíšenou fází v celé oblasti poslechu, nejen v konkrétní zóně. Korekce se provádí automaticky pomocí proprietární aplikace pro chytrý telefon nebo tablet*. Dirac Live zlepšuje inscenaci, lokalizaci, čistotu, srozumitelnost hlasu a odezvu basů.

*Mobilní zařízení a AVR musí být připojeny ke stejné místní síti.

Flexibilita pro přizpůsobená nastavení

Připojte externí výkonový zesilovač nebo motorizovanou projekční plochu přes 12V spouštěcí výstup AVR a zapněte je automaticky pomocí vašeho AVR, přičemž CEC provádí stejný úkol pro přehrávače médií přes HDMI. Vstup IR opakovače vám umožní skrýt AVR mimo obrazovku, což je ideální pro kina na míru. Terminály Ethernet a RS-232 integrují AVR do vašeho automatizačního systému, přičemž první z nich podporuje nastavení a ovládání webového prohlížeče přes PC.

Dodávané příslušenství

 • Napájecí kabel
 • Vnitřní FM/DAB anténa
 • AM smyčková anténa
 • Nastavení reproduktoru mikrofon
 • Rychlý návod
 • Dálkový ovladač
 • 2x AAA (R03) baterie

Specifikace:

 • Výstupní výkon: 9 x 120 W, 8 Ohm (2 kanály)
 • Počet kanálů: 9.2
 • Vstupy: 7x analogové stereo, 6x HDMI 2.1, 2x digitální (1x Toslink, 1x koaxiální)
 • Vstupy vpředu: 1x 6,3 mm hovedtelefon, 1x HDMI AUX, 1x Setup-mic
 • Výstupy: 11kanálový Pre-out, zóna B RCA, 2x subwoofer mono (2x RCA), 2x HDMI
 • Spotřeba energie při provozu: 850 Watt
 • Spotřeba energie v pohotovostním režimu: 0,1 Watt
 • Rozměry, produkt (DxŠxV): 43,5 x 39,8 x 20,15 cm.
 • Čistá hmotnost: 14 kg

zobrazit více

Katalog