Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

Síťové přehrávače

Primare NP5 PRISMA MK2

14 990 Kč
skladem
 

NP5 Prisma MK2 - nejlepší streamer síťového přehrávače pro každého a jakýkoli systém.

NP5 Prisma, navržený tak, aby byl dostatečně malý, aby nenápadně vklouzl do jakéhokoli systému, má všechny funkce, které lze nalézt v našich oceňovaných modelech s podporou Prisma, které poskytují plnou technologii síťového přehrávače prakticky libovolnému komponentu s digitálním vstupem, a to jak stereo, tak vícekanálový, ať už Primare nebo jiná značka. Doručujeme!

 

Klíčové vlastnosti

  • Streamujte stovky hudebních služeb z internetu pomocí známých aplikací a zařízení, včetně platforem s vysokým rozlišením, jako jsou Qobuz, Spotify a Tidal HiFi
  • Plná optimalizace zařízení a ovládání síťově připojených pevných disků pomocí aplikace Prisma
  • Pokročilé možnosti ovládání včetně konfigurace digitálního výstupu, hlasového ovládání a sofistikovaného softwaru pro správu médií s Roon
  • Ovládání hlasitosti, ztlumení, pohotovostního režimu a výběru vstupu u předchozích modelů Primare s připojením RS232

 

EISA STREAMER 2022-2023 Nejlepší produkt


Primare NP5 Prisma MK2
, oceněný HiFi Audio Group
„S NP5 Prisma MK2 společnosti Primare je snadné zavést možnosti streamování do jakéhokoli externího DAC nebo jiného komponentu s digitálním vstupem/DAC. Toto cenově dostupné zařízení je založeno na multiroom audio platformě, kterou švédská značka využívá i ve svých nejdražších hi-fi komponentách, což znamená, že je k dispozici snadné ovládání prostřednictvím speciální aplikace Prisma, přehrávání z místního USB a síťového úložiště a streamování přes Spotify Connect. AirPlay 2, Bluetooth, Chromecast a Roon.”

 

  •  

 

Naše filozofie designu

Produkty Primare ztělesňují skandinávský designový ideál správného – ten pocit ne příliš mnoho nebo příliš málo, ale tak akorát; vše v rovnováze, proporci a harmonii.

 

Audio formáty WAV, LPCM, AIFF, FLAC, ALAC, MP3, MP4, WMA, OGG, DSD
Stream Airplay, Bluetooth, Chromecast, Spotify, TIDAL
WLAN IEE 802.11 a/b/g/n/ac (2,4/5 Ghz)
DAC AKM AK4490
Vzorkovací frekvence 48 / 96 / 192 kHz (24bit)
Digitální vstupy 1x USB-A (192 kHz/24 bit)
Digitální výstup 1x Coaxiální RCA
1x Optika TOSlink
Wired vstupy 1x Ethernet LAN
1x WLAN
Příkon st.by/ provoz < 2,9 W / < 3,6 W
Rozměry (š x v x h) 143 x 36 x 125 mm
Hmotnost 0,5 kg
Provedení Černá

 

HIFI Choice, Spojené království, říjen 2022
NP5 Prisma MK2 – hlavní vysílací čas

„Nový streamovací můstek Primare je věcí zvukové krásy...  NP5 Prisma MK2 není větší, než je třeba, bez fantazijních vychloubání má všechny funkce, které většina z nás kdy potřebuje, ve spojení se snadným použitím a opravdu dobrým zvukem. . Bezbolestná  a cenově dostupná cesta ke kvalitnímu streamování.“

 

ROON, USA, září 2022
Recenze Primare NP5 Prisma MK2

„Primare of Sweden už téměř čtyřicet let uplatňuje jedinečný skandinávský přístup k výrobě zvuku – získává ocenění a věrné zákazníky. Jejich komponenty spojují prvotřídní kvalitu zvuku s vytříbenou nadčasovou estetikou. Primere praktikuje švédský princip Lagom („laah-goam“), což v překladu znamená „právě správné množství“. Je to ocenění harmonické, proporcionální rovnováhy – ve všech věcech. 

Naštěstí pro nás to Primare ve svých součástech uvádí do praxe. Jejich NP5 Primsa MK2 2022–2023 oceněný EISA Best Streamerem pokračuje ve své zálibě v dokonalé kombinaci technologie, funkčnosti a snadného použití. „Právě správná částka“, jak ji definuje Primare, se ukazuje jako docela štědré. 

NP5 Prisma MK2 je nejnovější verzí jejich samostatné technologie Prisma – platformy bohaté na funkce v srdci nejprestižnějších hi-fi komponent Primare. Aplikace odhaluje, že NP5 Prisma MK2 je působivým centrem funkcí, nejen  streamerem  .


zobrazit více

Katalog