Nová série reprosoustavy Klipsch Reference Premier RP-8000F II k poslechu u nás na prodejně.
Přejít na produktové menu

Sloupové

Klipsch Reference Premiere RP-8060FA II ořech

66 990 Kč
skladem

 

POZDVIHNĚTE SVÉ VIDEA A HUDBU NA NOVOU ÚROVEŇ
Klipsch patentované technologie nabízejí pohlcující, působivý 360° zvuk Dolby Atmos®. Směrové ovládání a vysoká účinnost zajišťují zaměření a přesnost vysokofrekvenční energie.

VESTAVĚNÝ REPRODUKTOR CERTIFIKOVANÝ DOLBY ATMOS ELEVATION
Pro působivý obklopující zvuk je horní část širokopásmových reproduktorů RP-8060FA II vybavena nahoru směřujícím 6,5” vysoce výkonným dvoupásmovým reproduktorem Dolby Atmos. Tato dokonale sladěná konfigurace je prakticky neviditelná. Integrované reproduktorové terminály jsou umístěny nízko na krytu, což
zajišťuje diskrétnost a pohodlí při používání

SILICONE HYBRID TRACTRIX® HORN 90 ° X 90 ° TUBE
Maximalizuje účinnost a zvyšuje detaily při zaostřování vysokých frekvencí směrem k oblasti poslechu. Patentovaná geometrie Tractrix® poskytuje nejúčinnější přenos vysokofrekvenčních vln do oblasti poslechu. Stlačený silikonový povrch poskytuje hladké zvukové vlastnosti a zlepšuje
detaily. Toto řešení zaručuje nejčistší a nejpřirozenější zvuk. Druhá generace reproduktorů zvětšením velikosti klaksonu poskytuje ještě větší zvukovou kulisu a lepší směrovost.

TITANIUM Tweeter LTS
Unikátní technologie LTS (Linear Travel Suspension) minimalizuje zkreslení pro dokonalejší a detailnější zvuk. Výškové reproduktory LTS jsou charakteristickým znakem předchozí řady reproduktorů Reference, a jsou proto základem některých z nejlepších reproduktorů na světě.


Nové pouzdro odvětrávaného výškového reproduktoru redukuje stojaté vlny, které způsobují nežádoucí harmonické zkreslení, což umožňuje větší detail a čistotu ve vysokých frekvencích.

NOVÁ CERAMETALICKÁ Membrána WOOFERU
Reproduktory Cerametallic ™, charakteristický znak řady Reference Premiere, jsou extrémně tuhé a lehké, což umožňuje minimální zkreslení pro maximální účinnost. Nové kmitací cívky zvětšením jejich průměru o 70% umožňují lepší přenos výkonu a vylepšené ovládání membrány, což zajišťuje větší linearitu a bezchybnou reprodukci zvuku. Nové hliníkové upínací kroužky snižují zkreslení a zároveň zvyšují výkon. Vylepšený design měniče zlepšuje a lépe ovládá rychlost a přesnost zvuku.

PORTY TRACTRIX
Referenční porty Premiere s geometrií Tractrix umožňují nejúčinnější a nejrychlejší odvod vzduchu z podvozku a výsledná redukce hluku uvnitř portů produkuje intenzivnější nízké frekvence. Porty Klipsch Tractrix mají speciálně navrženou vnitřní strukturu, která pomáhá snížit turbulenci vzduchu vstupujícího do portu. Méně turbulentní vzduch znamená snížení hluku, a tedy čistší a silnější basy.

BI-WIRING / BI-AMPING
Dvojité vstupní svorky pro bi-wiring / bi-amping. Bi-wiring rozděluje vysokofrekvenční a nízkofrekvenční proud do samostatných reproduktorových kabelů, čímž snižuje intermodulační zkreslení pro čistší střední pásmo. Bi-amping umožňuje jemné doladění individuálních preferencí pomocí externích výhybek při použití samostatných zesilovačů.

VYSOCE KVALITNÍ DESIGN
Zesílená MDF konstrukce s přepracovaným vyztužením snižuje vibrace skříně, zajišťuje redukci barev a větší zvukovou přesnost.

DISKRÉTNÍ PŘIPOJENÍ ATMOS
Rozšíření vašeho systému o Dolby Atmos je extrémně snadné díky neviditelným konektorům na zadní straně reproduktorů. Tato rafinovaná spojení snižují odkryté kabely a udržují je na místě pro lepší správu kabelů.

NOVÝ, VYLEPŠENÝ KONCOVKA REPRODUKTORŮ
Vybavena kabely třídy audiofilů a univerzálními hliníkovými svorkami.

MATERIÁLY A POVRCHOVÁ ÚPRAVA ŠPIČKOVÉ KVALITY
K dispozici v provedení eben a ořech, horní část je pokryta saténovou úpravou odolnější proti poškrábání.

HLINÍKOVÉ NOHY
Poskytují modernější vzhled s menší rezonancí než plastové nohy z MDF nebo ABS. Jsou navrženy tak, aby minimalizovaly plochu v kontaktu s podlahou, oddělují reproduktor pro rychlejší,
přesnější nízké frekvence a vylepšené detaily.

ODOLNÉ, VYJÍMATELNÉ RÁMKY
Magnetické mřížky umožňují snadnou změnu charakteru – od ohromujícího vzhledu po diskrétní eleganci.


Specifikace

1 "Titanium LTS ventilovaný výškový reproduktor, Hybrid Tractrix® Horn
Woofer 8" Cerametallic ™ Duální basový reproduktor s Faradayovými kroužky
Frekvenční odezva 35-25 kHz +/- 3 dB
Citlivost 98 dB @ 2,83 V / 1 m
150 W Špičkový výkon / 150 W Špičkový výkon W
Jmenovitá impedance 8 Ω Mezní

frekvence 1630 Hz
Materiál krytu MDF
Typ krytu Bass-reflex, dozadu směřující porty Tractrix®
Dva hliníkové / bi-wire / bi-amp vstupy
Rozměry (V x Š x H) 109,5 x 27,5 x 50,3 cm
Hmotnost 32,2 kg
Příslušenství včetně litých nožiček a šroubů

Vestavěný

reproduktor Dolby Atmos 1 ”Titanium LTS výškový reproduktor, Hybrid Tractrix®
horna 6,5” Cerametallic™ woofer
s technologií Dolby Atmosliant specifikace
Citlivost v souladu se specifikací Dolby Atmos
Trvalý / špičkový výkon 75 W / 300 W
Nominální impedance 8 Ω Mezní

frekvence 2 kHz
Materiál MDF pouzdro
Typ krytu Akustické odpružení
Jednotlivé vstupy


zobrazit více

Katalog